Środki czyszczące przeznaczone dla myjni

Florin Autopur Neu (043)
Przyjazny dla środowiska szampon samochodowy optymalnie czyszczący i konserwujący pojazd. Nadaje się szczególnie do czyszczenia dużych pojazdów, szybko i gruntownie usuwa tłuszcze, owady, sadzę i inne. Zawarte w szamponie substancje konserwujące zapobiegają wysychaniu lakieru a matowe lakiery odzyskują połysk.

Florin WH (049)
Specjalny środek na bazie kwasie do stosowania w przemyśle. Ma szerokie zastosowanie w stacjach benzynowych, warsztatach samochodowych, firmach spedycyjnych.

Florin WH Super (166)
Kwaśny środek czyszczący dla przemysłu. Skutecznie usuwa połączenia kamienia i tłuszczu, rdzę nalotową i pył hamulcowy. Nadaje się także do usuwania kamienia moczowego i czyszczenia podłóg kuchennych.

Florin WH extra stark (375)
Bardzo silny środek czyszczący na bazie kwasu. Ma szerokie zastosowanie w myjniach samochodowych, samochodowych halach fabrycznych itp.

Flamil - zmywacz owadów (409)
Środek bez trudu usuwający zanieczyszczenia pochodzące od owadów z szyb, plandek i lakierów. Działa również w przypadku najsilniejszych zabrudzeń. Flamil -zmywacz owadów zastępuje wielokrotnie konieczną obróbkę mechaniczną.